Nakisozi Suzan nr 538 jest 13-letnią wesołą i przyjazną dziewczyną, jest w pierwszej klasie szkoły średniej, lubi grać w gry, śpiewać, pomagać chorym; wykonuje także różne prace domowe.
Suzan straciła ojca kiedy miała zaledwie dwa lata, a później jeszcze matkę i dziadków. Była jednym z pierwszych dzieci na wyspie Bussi, która została rekrutowana w Sunrise. Dzięki ciężkiej pracy zawsze znajdowała się wśród najlepszych uczniów w swojej byłej szkole podstawowej “Bussi Junior”. Suzan zdała do gimnazjum w tym roku i cieszy się nim bardzo.

Obecnie Suzan idzie do szkoły z internatem, a w święta zostaje ze swoim wujem i rodzeństwem. Dziewczynka mówi: “Po stracie rodziców nie myślałam, że zajdę tak daleko, dziękuję Sunrise za danie mi powodu do radości, ze mną wszystko jest w porządku”.

Dziękujemy Bogu za Sunrise; siła Sunrise leży w szczęściu dzieci, którym służymy otrzymując i korzystając z błogosławieństwa, które Bóg udziela im. Dla nas, jako Sunrise Uganda, jest zawsze ważne, aby zobaczyć dziecko szczęśliwe i mądre dzięki służbie Sunrise.

 

Kiedy patrzymy na Suzan w czasie rekrutacji i Suzan dzisiaj – widzimy dzieło Boże.